לוגו יד1 yad1 logo דירות חדשות

PERI BEST

אנה פרנק 2, מרכז העיר, לוד
הזדמנות אחרונה להצטרף להצלחה! הטבת מימון מיוחדת או מסלול תשלומים ייחודי דירות 4 חדרים החל מ- 1,290,000 ש"ח החלה הבנייה!

בלב לוד המתחדשת- בקירבת מוסדות חינוך, מרכזים מסחריים ובקרבת תחנת הרכב, וצירי תנועה מרכזיים. רק מספר דקות מתל אביב! 4 חדרים החל מ-1,290,000₪ 5 חדרים החל מ- 1,350,000₪ במסגרת התחדשותה של העיר לוד - עם הקמתם של מוסדות חינוך איכותיים רבים בעיר, וקבלת פרס החינוך הארצי משר החינוך, פרי נדל״ן בונה את "פרי בסט" בלוד. 2 בניינים בגובה של 22 קומות, שיכללו דירות 3-6 חדרים ופנטהאוזים בשכונה החדשה במרכז העיר. הפרויקט ממוקם באזור המרכזי בלוד, ובסמוך לשכונת "רמת אלישב", אחת השכונות המבוקשות והאיכותיות בעיר, שבה כבר אין בנמצא קרקעות לבניה. בסמוך למתחם מספר גדול של בתי ספר תיכון מובילים וגני ילדים. *הדמיות הפרויקט להמחשה בלבד

סוגי נכסים בפרויקט PERI BEST
  • דירה - 4 חדרים
  • דירה - 5 חדרים
  • גג/פנטהאוז - 6 חדרים
  • דירה - 3 חדרים

מבצע

PERI BEST

אודות חברת נתנאל גרופ בע"מ

נתנאל גרופ בע"מ

קבוצת נתנאל הכוללת מספר חברות המוחזקות ע"י חברת האחזקות "רישן בנין והשקעות בע"מ" הינה חברה בעלת ותק של עשרות שנים, היוזמת, בונה ומשווקת אלפי יחידות דיור בכל רחבי הארץ הקבוצה נחשבת למובילה בענף הבנייה בישראל בתחום של פרויקטים יוקרתיים הכוללים גם אלמנטים ייחודיים לדיירי הפרויקט ,ובמקביל לפעילותה הענפה בבנייה למגורים, יוזמת ובונה החברה פרויקטים מסחריים ובנייני משרדים ותעשייה. בחלק מהפרויקטים מקיימת החברה שיתופי פעולה עם גופים מובילים בענף הנדל"ן ובין לקוחותיה נמנים הגופים הממשלתיים והפיננסיים הגדולים בארץ. מתוך הבנה אמיתית של אנשים שבונים לאנשים, שמה החברה דגש מיוחד על יחס אישי ומתן מענה ללקוח בכל עת, תוך הקפדה על אמינות, עמידה בלוח זמנים ותכנון ובנייה ברמה הגבוהה ביותר. אנו בקבוצת נתנאל מבינים כי כאשר מדובר באחת ההחלטות החשובות בחייכם, בחירת המקום בו תפרחו ותגדלו את משפחתכם, עליכם לדעת כי חושבים עליכם בכל רגע ומקפידים עבורכם על כל פרט ופרט. אנו בקבוצת נתנאל נלווה אתכם בכל שלב ונביא עמנו את הניסיון, הידע והיציבות הפיננסית אשר בגינם זכינו בפרס המצוינות והאיכות בבנייה מטעם ארגון הקבלנים.

פרויקטים נוספים של נתנאל גרופ בע"מ

אודות חברת פרי נדל"ן

פרי נדל"ן

חברת פרי נדל"ן מקבוצת אלדד פרי היא חברת נדל"ן פורצת דרך המתמחה בתכנון, ייזום וניהול פרויקטים של נדל"ן למגורים ולמסחר בישראל. פעילות החברה מתמקדת בבנייה למגורים ולמסחר, התחדשות עירונית, תכנון וניהול קבוצות רכישה, השבחת קרקעות ועוד. חברת פרי נדל"ן, כחלק מקבוצת אלדד פרי, בנתה וממשיכה לבנות אלפי יחידות דיור בפרויקטים למגורים ולמסחר בכל רחבי הארץ, בערים רחובות, בת-ים, רמת גן, מודיעין, לוד, רמלה ועוד. הרזומה של חברת פרי נדל"ן, כחברת נדל"ן בולטת בשוק הנדל"ן הישראלי, נשען על קשרים מקצועיים מצליחים בין החברות האחרות בקבוצה, זאת לצד הקפדה על הפרטים הקטנים וחשיבה יצירתית שמטרתה לספק מענה אופטימלי לכלל צרכי הלקוח. חברת פרי נדל"ן נחשבת לפורצת דרך בשוק הנדל"ן הישראלי, והייתה בין הראשונות להקים פרויקטים למגורים עם קונספט משותף לדיירי הפרויקט. החברה בבעלות יזם הנדל"ן אלדד פרי.

פרויקטים נוספים של פרי נדל"ן