לוגו יד1 yad1 logo דירות חדשות

הזז 16-18 תל אביב

חיים הזז 16, רביבים, תל אביב יפו
הזז 16-18 בית משרדים תל אביבי משרדים פרטיים עם אופי תל אביבי בבניין פסטורלי בצפון העיר, עם גינות גג וגינות קרקע צמודות, חניה מקורה ולובי, במיקום שקט וייחודי קרוב לכל מה שצריך בעיר. החל מ- 400,000 ₪ הון עצמי

בשכונת רביבים הפסטורלית על גבול שיכון דן בצפון תל אביב, מתגבשת קבוצת אנשי עסקים איכותית לרכישה ושיפוץ של מבנה קסום. הזז 16-18 הוא בית משרדים תל אביבי יוצא דופן המיועד למי שמחפש משרד ייחודי ואינטימי במיקום ייחודי. שקט, נגיש ויוקרתי. בית המשרדים הזז 16-18 תוכנן במיוחד לאנשי עסקים ובעלי מקצועות חופשיים שמחפשים את המקום המיוחד המשלב עירוניות פרטית עם חיבור לטבע. לכל משרד יש גינה פרטית או גינת גג המאפשרת ליהנות בכל רגע מהפסקת קפה שקטה או לשבת בנינוחות עם לקוח במרחב פתוח עם אויר נקי וציוץ ציפורים. בית המשרדים כולל חניה פרטית מקורה, לובי מעוצב, לאונג', חדרי ישיבות גדולים ומאובזרים ושפע חניה בסביבה. נותרו יחידות אחרונות!

סוגי נכסים בפרויקט הזז 16-18 תל אביב
  • משרדים

אודות חברת גבע נדל"ן

גבע נדל"ן

גבע נדל״ן נולדה מתוך מארג של יכולות, שאיפות ועשרות שנים של ניסיון מוכח בייזום בתחומי הנדל״ן לתעשייה, לוגיסטיקה, מסחר ומשרדים בישראל. מקצוענות, חריצות ויצירתיות הם הבסיס של גבע, הפועלת כדי לאתר חטיבות קרקע ייחודיות, לחלום את הפוטנציאל שלהן ולממש אותו יחד עם שותפים לדרך.