מקלט במרחק 876 מ׳
2,900,000 ₪

דגן 15

מקלט במרחק 876 מ׳

דירה, צריפין החדשה, באר יעקב

5חדרים
קומה12/17
141מ״ר

למכירה ללא תיווך דירת 5 חדרים מפנקת. דירה מרווחת ומוארת בפרויקט של גיא ודורון קומה 12, 127 מטר בנוי . מרפסת 13 מטר. יחידת הורים נפרדת מפנקת וגדולה, 3 שרותים, דוד שמש, ,פיר אשפה חניה פרטית עם מחסן צמוד 7 מטר. לובי מפואר כמו של בית מלון. חדר דיירים ענק. 3 מעליות. מיקום מעולה קרוב לבתי ספר, מוסדות וגנים דירה נקייה מאוד, מאורת ונעימה .

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
127 מ״ר
קומות בבניין
17
חניות
1
מחיר למ"ר
20,567 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,450,000 ₪
2,900,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,454 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,450,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

66162348פורסם ב23/05/26