מקלט בניין
900,000 ₪

הרב סוסו הכהן 8

מקלט בניין

דירה, שכונה ד', באר שבע

2.5חדרים
קרקע
55מ״ר

דירה להשקעה חתומה על פינוי בינוי מתקדם קרקע עם חצר מקורה קרובה לאוניברסיטה לבית חולים סרוקה. גמיש לרציניים.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
55 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
16,363 ₪

היסטוריית שווי הנכס

62720455פורסם ב24/05/26