מקלט בניין
1,375,000 ₪

בר כוכבא 31

מקלט בניין

דירה, אפרידר, אשקלון

3.5חדרים
קומה1/5
76מ״ר

דירה טובה ומתוחזקת היטב , דקה הליכה מחוף הים ומטר ממסעדות, חנויות ועוד. יש גינת משחקים חדשה וגדולה צמוד לבניין. שוכרים טובים שמעוניינים להשאר בדירה לטווח רחוק והכי חשוב פרויקט פינוי בינוי בשלב מתקדם שמוקדם ע"י הרשויות ולא ע"י יזם פרטי !!!! השקעה מעולה תוך מס' שנים תקבלו דירה חדשה מול הים עם מחסן וחניה. נמכרת בצער רב. כל הקודם זוכה ! ללא תיווך !

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
76 מ״ר
קומות בבניין
5
חניות
3
מחיר למ"ר
18,092 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?687,500 ₪
1,375,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,534 ‏₪
סה״כ הלוואה‏687,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

55123723פורסם ב23/05/26