נכס עם ממ״ד
1,860,000 ₪

נחל קדרון 35

נכס עם ממ״ד

דירה, פארק הנחל, באר שבע

6חדרים
קומה6/9
180מ״ר

דירת 6 חדשים חדשה ומרווחת. 158 מ"ר! מיקום נוח בכניסה לשכונת הפארק. קרובה למרכזי קניות, בתי ספר ומוסדות חינוך. 6 חדרים מרווחת, חדרים מרווחים, יחידת הורים עם מקלחת ושירותים. מרפסת, שירותי אורחים, חדר כביסה נפרד, 2 חניות בטאבו. מזגן מיני מרכזי עם שליטה נפרדת בכל חדר. מרפסת 2 חניות בטאבו, מחסן בקומת הלובי עם גישה נוחה.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
158 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
ללא
מחיר למ"ר
10,333 ₪
תאריך כניסה
17/07/26

• מטבח כשר
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?930,000 ₪
1,860,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,781 ‏₪
סה״כ הלוואה‏930,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

75115779פורסם ב24/05/26