מקלט במרחק 82 מ׳
3,598,000 ₪

דולב

מקלט במרחק 82 מ׳

בית פרטי/ קוטג', בית אריה / עופרים

7חדרים
קרקע
500מ״ר

בס"ד בית קרקע פרטי למכירה בבלעדיות 1/2 דונם סלון + 3 חדרים גדולים משקיפים לנוף חדר שינה מאסטר עם חלונות לנוף פתוח. חדרי ילדים גדולים + יחידה מניבה 2 חדרים מתוקה. באיזור שקט, בית כנסת בקירבה לבית. חניה פרטית חצר גדולה עם צמחייה מרהיבה. לפרטים וביקור בנכס נדל"ן מלי משה "מה שחשוב לך- חשוב לי"

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
180 מ״ר
חניות
ללא
מחיר למ"ר
7,196 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,799,000 ₪
3,598,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏9,248 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,799,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

86204457פורסם ב24/05/26