נכס עם ממ״ד
5,970,000 ₪

החרצית 1

נכס עם ממ״ד

דירה, רמת אפעל, רמת גן

4חדרים
קומה5/6
128מ״ר

ברמת אפעל הוותיקה – דירה מעוצבת בת שנה וחצי בלבד! * גימור יוקרתי * פרקט פישבון * נגרות בהתאמה אישית בכל הבית * מטבח סמל * דלתות קו אפס * חדרי רחצה מושקעים * מרפסת עם נוף ירוק ופתוח 3 חדרי שינה | סוויטת הורים גדולה עם חדר ארונות | 2 חדרי רחצה + שירותי אורחים ללא תיווך!!! לפרטים נוספים צרו קשר במספר המצורף למודעה.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
116 מ״ר
קומות בבניין
6
חניות
1
מחיר למ"ר
46,640 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,985,000 ₪
5,970,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏15,344 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,985,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

82991793פורסם ב23/05/26