נכס עם ממ״ד
10,000 ₪

אברהם ליכטנשטיין 10

נכס עם ממ״ד

דופלקס, ליכטנשטיין, באר יעקב

5חדרים
קומה1/1
160מ״ר

למכירה בבאר יעקב! רחוב שקט, קרבה לגני ילדים, בתי ספר, רכבת, קניון ועוד! גודל נכס: 160 מ"ר. בניין בוטיק! חמישה חדרים, ממ"ד ויחידת הורים גדולה. מחסן, חניה פרטית. מרפסת גדולה עם פרגולה. מטבח משופץ. מקלחות משופצות. נכס ברמה מאוד גבוהה. מיזוג בכל חדר בנפרד. ליצירת קשר לרציניים בלבד.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
160 מ״ר
מחיר למ"ר
62 ₪

היסטוריית שווי הנכס

49844611פורסם ב23/05/26