מקלט במרחק 553 מ׳
7,299,999 ₪

סחלב

מקלט במרחק 553 מ׳

בית פרטי/ קוטג', רמת פולג, נתניה

8חדרים
קרקע
350מ״ר

בלעדיות למכירה וילה ייחודית בפולג באחת השכונות המבוקשות באזור מגרש ענק מעל 350 מ"ר באווירה פסטורלית כ270 מ"ר בנוי 8 חדרים מרווחים גינה ענקית ויחידה שניתנת להשכרה בית שמור ומתוחזק ברמה גבוהה חללים גדולים ונעימים מיקום פרימיום בסביבה איכותית ושקטה נכס אידיאלי למשפחה גדולה המחפשת איכות חיים מרחב ונוחות הזדמנות נדירה באזור המבוקש של פולג

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
270 מ״ר
חניות
1
מחיר למ"ר
20,857 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?3,649,999 ₪
7,299,999 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏18,763 ‏₪
סה״כ הלוואה‏3,650,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

64089832פורסם ב24/05/26