בלעדיותנכס עם ממ״ד
2,295,000 ₪

קפלן

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, עין שרה, נהריה

5חדרים
קומה2/4
135מ״ר

למכירה דירת 5 חדרים ברחוב קפלן, נהריה משודרגת בצורה יוצאת דופן, עם חשיבה על כל פרט ורמת גימור גבוהה במיוחד. בניין חדש בן שנתיים בלבד בניין בוטיק איכותי עם 7 דיירים בלבד מעלית חניה פרטית מחסן ממד נכס שמשלב איכות חיים, פרטיות ומיקום מעולה מושלם למשפחה שמחפשת להיכנס לבית ברמה אחרת. לפרטים נוספים חייגו נועם זגורי RDA נהריה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
120 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
1
מחיר למ"ר
17,000 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,147,500 ₪
2,295,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,899 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,147,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

64386527פורסם ב24/05/26