מקלט במרחק 746 מ׳
930,000 ₪

ראשון לציון

מקלט במרחק 746 מ׳

כללי, נתניה

4חדרים
קרקע
88מ״ר

למכירה בבלעדיות ע"י האחים סיני - ברח' ראשון לציון המבוקש, משרד בטאבו בקומת מרתף !!! יש חלונות, מים וחשמל. היה מושכר למשרד המון שנים. ניתן לחלק ל-2 יחידות דיור ולקבל תשואה פנטסטית. מוצר כזה לא יוצא לשוק הרבה בכלל. דירות למכירה בנתניה זה קבוצת סיני נכסים..

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
8
חניות
ללא
מחיר למ"ר
10,568 ₪

היסטוריית שווי הנכס

73000534פורסם ב24/05/26