נכס עם ממ״ד
2,100,000 ₪

הרב עובדיה יוסף 23

נכס עם ממ״ד

דירת גן, קרית מנחם, אופקים

4חדרים
קרקע
232מ״ר

למכירה ברמת שקד דירת גן 4 חדרים+ גינה ענקית 220 מ"ר מטופחת, דשא סינטטי ועצי פרטי, מחסן צמוד. בניין בוטיק 5 דיירים, יחידת הורים עם חדר ארונות, חדר שירות, מקלחת גדולה, מטבח מנגר פרטי, כניסה לדירה מהרחוב ללא מדרגות בכלל. קרובה לגוד מרקט, גני שעשועיםם, קופות חולים ובתי כנסת. מתאימה למגורים ולהשקעה!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
112 מ״ר
מ״ר גינה
220
קומות בבניין
2
חניות
1
מחיר למ"ר
9,051 ₪
תאריך כניסה
31/12/26

• מטבח כשר
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,050,000 ₪
2,100,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,398 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,050,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

63048118פורסם ב24/05/26