הגעתם למציאון הגדול בישראל! מגוון ענק של מוצרי יד שניה : טלויזיה, וידאו, סטריאו, מצלמה דיגיטלית, טלפון נייד, רהיטים, עתיקות, אוספים ומה לא...
כולם קונים ומוכרים בלוח היד השניה הגדול במדינה!!!

הכל על אייפונים

הכל על אייפונים

IPhone הוא טלפון סלולארי המיוצר ומשווק ע«י חברת אפל...
הטלפון הינו מכשיר מולטימדיה המכיל תמיכה באינטרנט באמצעות רשת GSM וכן תומך ב-EDGE ו-WI-FI. קבלת הנתונים מהמשתמש מתאפשרת הודות למקלדת וירטואלית, מסך מגע, ולחצן ה-HOME הממוקם בחזית הטלפון. מכשיר ה-IPHONE מקנה בין היתר את הפונקציות הבאות: מצלמה, נגן מדיה ושליחת הודעות SMS. יתר על כן, המכשיר כולל שירותי אינטרנט כגלישה ברשת באמצעות הדפדפן הקרוי ספארי וכן שליחת דואר אלקטרוני.
 
האיפון הוא מעין אייפוד משודרג ומשוכלל יותר. האיפון הוא מכלול פונקציונאלי של פלאפון, אייפוד ורשת אינטרנט. גולת הכותרת של האיפון הוא העצוב יוצא הדופן והאטרקטיבי שלו. בחברת אפל, שמו דגש רב על המראה החיצוני של המכשיר ומידת הנוחות בשימוש בו.
במראה החיצוני של המכשיר יש להוות את סמל המוצר, מעין מותג המאפיין אותו בשוק ועמו יזוהה המוצר בקרב קהל הצרכנים.
מכשיר האיפון מצליח להתעלות על שתי בעיות עיקריות המאפיינות את ענף העיצובים הסלולאריים שהם:
*עיצוב לקוי לא נח לשימוש ומורכב למדי.
*מכשיר מתוחכם בעל מספר עצום של פונקציות אשר לא עולות בקנה אחד עם נוחות השימוש שלו.
כלומר או עיצוב או נוחות, מה שלא מאפשר את שתי הציפורים במכה. ואילו, חברת אפל, עשתה מאמצים רבים, על מנת לענות על שני הסעיפים ולרצות את לקוחותיה עם אחד המוצרים האיכותיים בשוק כיום.
 
חברת אפל, ייצרה לשם כך את האיפון. האיפון הינו מכשיר דק מימדים, 11.6 מ"מ, בעל מסך בגודל 3.5 אינץ', וקל לנשיאה: 65X115 מ“מ, 135 גרם

מאות פונקציות משוכללות וחכמות במיוחד, מובנות במכשיר האיפון החדש.
בין הפונקציות השונות: חיישן המאתר גופים קרובים הנועל את המסך אוטומטית בעת שיחה שמא יילחצו לחצנים מיותרים, חיישן המאתר מקורות אור, ומכוונן את מינון התאורה של המכשיר בהתאם לתאורה הטבעית באזור. 

 

בין מאות הפונקציות המצוידות במכשיר זה אל לכם לשכוח את ייעודו הראשוני: מכשיר טלפון. כיצד עושים זאת? פשוט מאוד, יש ללחוץ על הכפתור הירוק שבמסך הבית, עד שהמסך ישנה עצמו ויעלה את רשימת אנשי הקשר. לחיצה כפולה על איש קשר מסוים, תבצע את פעולת החיוג.

בעת קבלת שיחה ממתינה, הכפתורים ממירים את עצמם ומקנים לכם את האפשרות לנתק את השיחה או להשהות אותה ולעבור לשיחה הממתינה.

למעוניינים בטלפון נוסטלגי עומדת לפניכם האופציה של סגנון הטלפון העתיק עם חוגת המספרים, תוך לחיצה על הפונקציה המתאימה.

במסגרת המכשיר תוכלו לגלוש גם באינטרנט בזמן נסיעה ממושכת, המתנה ארוכה או חלון זמן שנוצר לכם בנמשך היום. אפל מגישה לכם את דפדפן הרשת: ספארי, ומאפשרת לכם לגלוש במחשב שלכם.

המכשיר החכם מזהה רשתות אלחוטיות בסביבה שתמצאו בה, גם אם אין כזו באזור, המכשיר יצור מייד קשר באמצעות חבילת הגלישה הסלולארית שלכם, ואתם לא תחושו בדבר.
בהגיעכם אל ביתכם שם יש רשת אלחוטית, המכשיר החכם יזהה זאת ויתנתק מעצמו מהרשת הסלולארית ומתחבר שוב אל הרשת האלחוטית.

המכשיר מאפשר לכם ליהנות מגדלים שונים של מסך, דהיינו, בהטיית המכשיר על צידו תיהנו ממסך המתפרש לרוחב. פונקצייה זו נועדה במיוחד לחובבי הסרטים בניכם, ובצפייה בתצלומים ותמונות שונות.
במסגרת טכנולוגיות המכשיר הענפות, תוכלו ליהנות משירותי הדואר האלקטרוני, וכן קבצים מצורפים באיכות גבוהה במיוחד.

יכולות הניווט האינטואיטיביות של המכשיר, הלחצנים המשתנים בהתאם לפונקצייה הנבחרת והטכנולוגיה המתקדמת שהותקנה במכשיר האיפון, מכתירה אותו למוצר חלוצי שלא נראה בעבר בענף הסלולארי. מכשיר האיפון, ליקט לעצמו את מיטב התכונות הקימות בסלולארי ובאייפוד, הוסיף להם מספר פונקציות ייחודיות משלו ובמרכזן גלישה הלכה למעשה ברשת האינטרנט.

 

 

התחילו כבר עכשיו לחפש אייפון למכירה בלוח אייפונים הגדול בישראל!

בהצלחה!

 


פרסם מודעה
מחיקת מודעה
עריכת מודעה